Newsletter

Get the latest fashion trends, the best in travel and my life.

WITAJ!

20221103_143000_crop

Posiadasz dom lub mieszkanie, które bezskutecznie próbujesz sprzedać lub wynająć? Albo dopiero planujesz sprzedaż lub wynajem, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?  Lub po prostu brakuje Ci czasu?

Pomogę Ci.

Mam na imię Agnieszka. Mieszkam w Sosnowcu i tutaj pracuję.

Stylizuję mieszkania i domy do sprzedaży lub wynajmu. Jestem certyfikowaną homestagerką, moje działania są nastawione na Twój maksymalny zysk.

Moje życie zawodowe i rodzinne sprawiło, że przeprowadzałam się czternaście razy (wiem, strasznie dużo), w tym również poza granice naszego kraju. Wynajmowałam, kupowałam, sprzedawałam i urządzałam swoje miejsca na Ziemi…

Dokładnie znam uczucia, perypetie i te 101 pytań, które nam wtedy towarzyszą.

Co powinno znaleźć się w umowie sprzedaży? Jakie dokumenty są wymagane? Jak ustalić właściwą cenę? Jak odpowiednio przygotować mieszkanie? Jak wykonać ładne zdjęcia? Jak napisać chwytliwe ogłoszenie? Jak prezentować dom? Jak najlepiej zarobić na sprzedaży lub najmie? Jak rozmawiać i negocjować cenę?…

Pytań jest naprawde wiele.

Rozpoznając krok po kroku  tajniki skutecznej sprzedaży,  narodziła się moja pasja do nieruchomości i home stagingu. Moje wieloletnie  zainteresowania wspaniale się tutaj przydały i połączyły w jedną całość – stylizacja wnętrz, fotografia, psychologia, marketing i praca z klientem…  Sprzedając, za każdym razem z dużym sukcesem, swoje mieszkania i dom w Anglii wiem, że do osiągnięcia sukcesu przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości potrzebny jest dobry plan, zaangażowanie oraz dbałość o każdy szczegół.

We współczesnym świecie kupujemy oczami, a home staging to nie tylko dekorowanie wnętrz – to przede wszystkim marketing nieruchomości.  Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pracuję i jakie korzyści przyniesie Ci nasza współpraca, skontaktuj się ze mną. Jestem przekonana, że wspólnie znajdziemy odpowiedzi na trapiące Cię pytania związane z Twoją nieruchomością. 

Serdecznie zapraszam.